SAT Sınavında Zorlanıyor Musunuz?

Bizimle iletişime geçerek zorlukları ortadan kaldırın!

İstanbul SAT kursu, dünyanın en iyi üniversitelerine açılan kapıyı aralıyor! En iyi eğitmenlerimiz sadece öğretmen değil, yılların deneyimiyle akademik mükemmellik yolunda size rehberlik eden mentorlardır. Herkesin akademik yolculuğu benzersizdir. Bu nedenle, maksimum verimlilik için güçlü ve zayıf yönlerinize göre size özel olarak hazırlanmış eğitim planları sunuyoruz.

Rekabetin hiç bitmediği üniversite kabullerinde, SAT sınavı karşınıza aşması güç bir engel olarak çıkabilir. SAT sınavından alacağınız yüksek puan, girmek istediğiniz üniversiteden kabul almak, burs kazanmak gibi konularda çok önemli ve belirleyici bir faktör olduğundan, alabileceğiniz en yüksek puanı hedeflemek isteyeceksiniz.      Öte yandan bu denli yüksek bir puanı elde etmenin de kolay olmadığı su götürmez. SAT kursları tam da bu noktada önem kazanıyor. SAT kursları, SAT sınavında olağanüstü bir performans elde etmeniz için size beceriler, sınav stratejileri ve hepsinden önemlisi özgüven sağlayan bir eğitim fırsatı sunuyor.

SAT kursu, SAT hazırlığı konusunda uzman, yetenekli profesyoneller aracılığıyla size özel, bire bir eğitim sağlar. Daha geniş gruplar için tasarlanmış, önceden belirlenmiş, kısıtlı bir müfredata bağlı olan geleneksel SAT sınıflarının aksine, SAT kurs oturumlarında bilgi düzeyinizin yeterli olduğu konuların yanı sıra, daha da geliştirebileceğiniz konular üzerinde durulur ve dersleriniz özel gereksinimlerinize hitap edecek şekilde ayarlanır.

Sunduğumuz özel SAT eğitimi, şimdiye kadar birçok öğrencinin akademik yaşamında derin bir etki yarattı. Ivy League üniversitelerine ve prestijli burs programlarına kabul edilen veya daha önce ulaşılamaz denen mesleki hedeflere ulaşan sayısız öğrenciye başarılı bir şekilde rehberlik ettik. Siz de SAT sınavından olağanüstü bir puan almak ve beraberinde gelen fırsatlardan faydalanmak istiyorsanız, sunduğumuz SAT dersleri akademik yaşamınızın dönüm noktası olabilir. Gelin akademik yeterliliklerinizi yeni bir zirveye ulaştıralım ve daha parlak bir geleceğin temellerini birlikte atalım. Ivy League okullarının yanı sıra, dünyanın en iyi üniversitelerinden kabul alan öğrencilerimiz arasına siz de katılın.

Potansiyeliniz sınırsız olsa da bizim kontenjanlarımız sınırlı. İlk derslerinizi planlamak için şimdi arayın ve daha parlak bir geleceğe doğru ilk adımı atın.

SAT kursu fiyatlarımız almak istediğiniz eğitim yöntemine göre değişiklik göstermektedir. Kurs ücretleri ile özel ders ücretleri farklılık göstermektedir. Kurslar birden fazla öğrencinin katılımıyla sağlanırken özel dersler birebir olarak yapılır. Online SAT kursları yüz yüze eğitim modelinden farklı olarak dijital ortamda gerçekleştirilir. Eğitmenlerimizle Zoom uygulaması üzerinden bağlanarak yapılan kurslarımızda aklınıza takılan soruları sorabilir ve SAT sınavına olan hakimiyetinizi güçlendirebilirsiniz.

SAT Sınavında Zorlanıyor Musunuz?

Bizimle iletişime geçerek zorlukları ortadan kaldırın!